שיפורים סיאט לאון 1.8 TSI

פרויקט שיפור סיאט לאון TSI 1.8

היי חברים, אחרי התלבטות והרבה  מחשבות החלטתי לפתוח איזה שהוא סוג של בלוג המתעד את האבולוציה שלי בעולם שיפורי הרכב. כמו כן, בחרתי לכתוב לא רק על שיפורים, אלא גם על מוצרים חדשים בשוק ה-TUNING ובכלל כל מה שעולה לי בראש: נהיגה נכונה, אכיפה כולי...מוזמנים להשתתף בכל דיון...


פרויקט ראשון - תוכנת ניהול מנוע - של המותג המוביל APR

אז ככה, אחרי כמעט שנה וחצי שהיא איתי די התרגלתי למה שיש לה להציע לי מבחינת ביצועים. ה- SETUP הראשוני היה סיאט לאון LEON TSI 1.8 שעמד על 160 כוחות סוס וקג"מ של 25.5 שמתקבל כבר ב 1500 סל"ד.

התוכנה שבחרתי להתקין הייתה של APR STAGE ONE. באמת אחרי בדיקות וקריאה ברשת די התחברתי למותג ולמה שהוא מייצג: מקצועיות, ביצועים ואמינות.

ביצועים עם תוכנת APR STAGE 1

אז ככה אחרי 15 דקות התקנה קבלתי את הרכב מוכן ומזומן עם נתון כוחות סוס מרשים של 209 כוחות סוס...מבחינת נהיגה הרגע הראשון שאתה יוצא מה- PIT הוא לא שפוי לפי כל ההגדרות הפסיכולוגיות המקובלות בעולם המערבי. 

מדובר בכוח זמין לכל אורך הסל"ד שמתלווה אליו שריקה מדהימה שלא הייתה קיימת ב- SETUP המקורי. ההילוך הרביעי שהיה די עייף בתקופה שלפני ה TUNING הופך להילוך משמעותי וארוך במיוחד. מבחינת סל"ד אתה רואה שם בין 5000 סל"ד ל- 7000 סל"ד לרכב יש כוח ויש אוויר.

נ.ב באותו ביקור הותקן גם פילטר IN BOX חוקי לנשימה טובה יותר.

המשך הפרויקט

  • TOP
  • DOWNPIPE
  • קווילים של R8
  • תוכנה של APR STAGE 2